Nový design?

21. června 2016 v 23:44 | LadySeiss |  Informace
Moc se toho na layoutu blogu nezměnilo. Vypadá to, jako bych to jen hodila do negativu, ale já si s tím vážně dala práci. Kámoška by mi s tím normálně pomohla a udělala by mi úpně nový layout, ale bohužel nemá čas a já už jsem to nemohla vydržet. Napiště, jak se vám líbí a kdyžtak mi poraďte, co bych měla ještě spravit. Je mi jasné, že to není dokonalé, ale aspoň se v tom už dá číst, co? :D
No... píšu pro vás teď novou povídku, to asi víte a jeden nový příběh. Bude docela dlouhý. Teda aspoň plánuju, že bude. Neřeknu o čem je, ale to se brzy dozvíte sami.
Mám ještě jednu novinku, ale teď nechápu, proč se o ní zmiňuju, když vám stejně neřeknu, o co jde. Ale můžu vám říct, že se vám to bude líbit. Snad. Někteří mi psali něco v tom stylu, že by se jim líbilo, kdyby... Dál už neřeknu. Třeba to z toho někteří uhodete. Úplně vám to sdělím, až to bude jisté nebo když to totálně krachne. Snad budete někteří nadšení. Čekám, že jo :D Už se na vás moc těším. Na vaše komenáře k mým příběhům. Teď, když nic nepíšu, hrozně mi chybíte. Ale já věřím, že jste na mě nezapomněli. Jaj, už bude zase půlnoc. Tím se nechci chlubit, jen potřebuju najít vhodné zakončení článku :D tak zatím.

Vaše LadySeiss
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fanynky z hpd Fanynky z hpd | 28. června 2016 v 6:26 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama