Vyhrála jsem literární soutěž VM

14. června 2016 v 18:34 | LadySeiss |  Informace
Někteří o tom už vědí, ale já jsem o tom chtěla udělat speciálně článek. Někteří tady jste možná četli mou povídku s názvem "Zrádné kouzlo tabáku". Ten článek jsem psala ve škole. Psal ho celý druhý stupeň. Z celé školy byly vybrány tři práce, které byly pak poslány na radnici ve Valašském Meziříčí. Vyhrála jsem tam první místo. Třetí vyhrála jedna deváťačka z mé školy a to druhé zase holka z jiné školy. Dostanu prý za to i pochvalu na vysvědčení. Není to sice nic moc, ale pro mě ano a chtěla jsem to říct i vám. Ten článek se prý začal objevovat i na různých internetových stránkách a na Facebooku, který já nemám. Nevím, jak se to tam dostalo, ale cítím, že za to vděčím vám. Psala jsem to sice ve škole, já vím, ale psala jsem toho taky dost pro vás a díky tomu jsem dokázala napsat tohle. Někteří se mnou možná nešli až sem, na můj blog, ale i těm děkuju. Za všechno.
Možná teď pár dní nebudu na tomhle blogu moc aktivní, protože se ho snažím nějak vylepšit. I jeho design a tak vůbec. Jinak mám překvápko... Píšu pro vás totiž zase úplně novou povídku. Má sice opět stejnou tématiku, jako ta předchozí (souboje, sředověk atd.), ale je o něčem jiném. Vydávat ji ale začnu, až to tu všechno spravím a dám sem celou předchozí povídku.
Jinak ještě jednou děkuju všem, kdo mě podporovali, i těm, kteří můj blog nečtou. Snad mě budete mnozí podporovat i dál, abych pro vás mohla vymýšlet další úžasné povídky Mrkající


Vaše LadySeiss
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama